Atdzimšanas elpošana - apzinātas elpošanas prakse

Elpošanas sistēma ir Dieva dots dzīvības spēks.
Bez elpas nav dzīvības.

Par Zandu kā elpošanas prakses pasniedzēju:

 Jau 20 gadu eju savu garīgās izaugsmes ceļu. Sāku ar ezoteriskās literatūras lasīšanu. Soli pa solim, arvien dziļāk savas būtības meklējumos esmu klupusi un kritusi, apdedzinājusies un mācījusies, cēlusies no jauna katru reizi ar jaunu izpratni, ar jaunu apziņas paplašinājumu. Šeit es pateicos visiem saviem līdzcilvēkiem, kas ir bijuši labi skolotāji manai izaugsmei.
 2016. gadā satikos ar saviem atdzimšanas elpas skolotājiem Jāni Brūnu un Ditu Elksni un izmēģināju šo praksi. Tā mani paņēma savā elpā, tas bija brīnums, kas ar mani sāka notikt katru reizi pēc elpošanas sesijām. Tas bija manas jaunās apskaidrotās dzīves sākums, kas turpinās līdz šim brīdim un nebeigsies līdz būs jādodas projām.
 No 2018. gada rudens arī es, savu gaismas skolotāju svētīta, esmu kļuvusi par Atdzimšanas (Enerģijas) elpošanas pasniedzēju, ko praktizēju ar lielu apzinātību un prieka sajūtu.
 Esmu izelpinājusi tuvu 200 cilvēku, un mana pieredze kļūst arvien spēcīgāka. Esmu sajutusi sevī lielas enerģijas un dziedināšanas potences, un vēlmi ar tām dalīties, dot, palīdzēt citiem cilvēkiem viņu garīgās attīstības ceļā.
 Es varu uzklausīt ikvienu, kam šajā lielajā pārmaiņu laikā ir atnācis apjukums, neskaidrība, bailes, skumjas, dusmas vai aizsācies nevēlams dzīves scenārijs, kas kavē justies un dzīvot labi.
 Priecāšos, ja sajutīsi vēlēšanos kopā ar mani piedzīvot kādu daļu no sava dzīves ceļojuma.
 Lai top!

Zanda Žentiņa

 Atdzimšanas elpošana (rebirthing breathing) ir pārnesta no Prānajamas, kas ir sena austrumu prakse. Tā ir ritmiska elpošanas kontrole. 1970. gadā to no Austrumu pasaules atveda psihologs un zinātnieks Leonards Orrs. Elpošanas sistēma ir vienīgā sistēma cilvēka ķermenī, kura strādā gan autonomi, gan tā ir kontrolējama un vadāma. Atdzimšanas elpošana ir maģisks instruments, kurš spēj atvērt jaunu dzīves grāmatu. Atdzimšanas elpošana ir elpošanas tehnika, ko izmanto, lai piekļūtu sava ķermeņa dzīvības spēkam vai garam.

Regulāri elpojot, ar Atdzimšanas elpošanu ir iespējams:
 • paplašināt savu apziņas stāvokli
 • atbrīvot prātu un palaist kontroli
 • atbrīvoties no stresa un rast mieru
 • rast atbildes uz saviem iekšējiem jautājumiem, ko loģika nespēj atbildēt
 • ļaut ķermenim atbrīvoties no iestrēgušām emocijām
 • transformēt nepatīkamas atmiņas
 • veicināt veselību un labsajūtu
 • uzlabot dzīves kvalitāti
 • izvadīt no ķermeņa 70% toksīnu

 Kad mēs elpojam dinamiski un spēcīgi, tas palīdz mums sasniegt to vietu dziļi mūsu ķermeņa centrā, kur mēs glabājam savas jūtas – tā ir Zemapziņa. Elpošanas laikā mēs it kā noejam savos vistumšākajos pagrabos, kur dziļi aiz daudzām atslēgām glabājas mūsu dvēseliskā un ķermeniskā informācija. Elpošanas procesā mums ir ļauts ieskatīties šajos bunkuros, saredzēt, uzzināt, saprast, kā arī mums ir iespējams tās tīrīt, sakārtot un izmest destruktīvās lietas.

Cik bieži jāelpo?

Sākotnēji ieteicamais seansu skaits ir 5 – 10 reizes.
Pēc tam visu atlikušo dzīvi ik pa laikam, kamēr nonāk apgaismībā.
Elpošanas sesijas notiek Vīnkalnos, kā arī ir iespējams aizbraukt uz elpot gribētāja izvēlēto vietu.

 Kontakti:

Zanda - +371 29 491 187

FB: Pavadone

Kā notiek Atdzimšanas elpošanas process?

Tas ir individuāls vai grupas sesijas darbs.
Ilgums 60 – 75 min. Guļus stāvoklī, ar aizvērtām acīm. Pavadoņa un skaistas mūzikas pavadībā.
Elpošanas sesija notiek 3 etapos:

 • 20 min – enerģijas uzņemšana, savienotas dziļas, dinamiskas ieelpas un relaksētas izelpas.
 • 20 min – enerģijas akumulēšana, procesa izstrāde.
 • 20 min – integrācija, atslābināšanās.

Pēc elpošanas dzeram siltu tēju un pārrunājam procesu un sajūtas.