Vīnkalnu Brīvdabas picērija


 Vīnkalnu Brīvdabas picērijā iespējams piedzīvot „kulināro tūrismu”. Tas ir tūrisma veids, kurā ceļotāju grupiņa, ierodoties pie mums, var iepazīties un novērtēt vietējos produktus un virtuves tradīcijas. Un ne tikai vietējās, bet arī uzzināt un iepazīt kādas citas kultūras ēdiena stāstus.

 Vīnkalnos, sakoptā lauku vidē, skaisti sadzīvo latviskās un itāliskās tradīcijas, jo Žentiņu ģimene mīl un sauc par “savējām” abas šīs zeme. Mums ir 27 gadus bagāta pieredze sadarbībā ar Itāliju un tās dažādo kultūru, un mēs joprojām mācāmies uzcept visgaršīgāko picu!

 Brīvdabas picērijā mēs piedāvājam picu MEISTARKLASES pēc itāļu receptēm– autentiskas un garšīgas, ceptas malkas krāsnī uz dzīvas uguns. Lai viesotos mūsu Brīvdabas picērijā, ir obligāts nosacījums – iepriekš saskaņots laiks tieši Jūsu apmeklējumam.

 Bez picām pie mums var mieloties arī ar itāļu desertiem un ILLY kafiju. Un Jūs vēlaties ko vairāk nogaršot no itāļu virtuves, tad arī tas ir iespējams, jo saimniecei Zandai itāļu ēdienu gatavošana labi padodas.

 Ja priekšroku dodat pašmāju virtuves garšām un vēlaties nosvinēt ģimenes vai citus godus pēc latviskām tradīcijām, tad Vīnkalnu saimnieki jums pagatavos gan atpazīstamus, gan sen aizmirstus latviskus ēdienus no vietējiem produktiem. Viesošanās laikā labprāt parunāsim par dažādām virtuves tradīcijām un „knifiņiem”, receptēm vai vienkārši par dzīvi.

Izmaksas:
  • Picas meistarklase 12 Eur/pers
  • Deserts ar kafiju vai tēju 5 Eur/pers
  • Itāļu vīna degustācija sākot no 3 Eur/pers
Grupu ēdināšana no 15 cilvēkiem:
  • Siltā ēdiena galds no 2 ēdieniem (zupa + otrais vai otrais + deserts) 11 Eur/pers
  • Siltā ēdiena galds no 3 ēdieniem (zupa, otrais, deserts) 15 Eur/pers
  • Zupa + picas degustācija 8 Eur/pers

**Viesību galdu izmaksas ar individuālu iepriekšēju vienošanos

Viesošanās laiks meistarklasēs vai ēdināšanas grupām:
  • līdz 15 cilvēkiem viesošanās laiks līdz 2h
  • no 15 un vairāk viesošanās laiks līdz 3h

Pasākumi, kas notiek ilgāk par augstāk minēto laiku, ir ar īres maksu par telpu izmantošanu 70 EUR/h.

Ciemošanās pie mums ir tikai ar iepriekšēju pieteikšanos.

 Kontakti:

Zanda - +371 29 491 187

 Adrese:

Vīnkalni, Beverīnas novads, Kauguru pagasts LV-4224