Senlietu dizains


 Vīnkalnu saimnieka Ulda sirdslieta jau daudzu gadu garumā ir nodarboties ar seno zemnieku sētas darbarīku un sadzīves koka lietu atjaunošanu. Viņš tās lasa pa malu malām, citreiz kāds tās viņam atved, lai nodotu drošās rokās, citreiz ir zvans ar lūgumu aizbraukt un savākt, kamēr nav nodedzinātas. Bieži Uldis tās nopērk ntikvariātu tirgos vai no kāda cita, kam tās vairs nav vajadzīgas.

 Tā šī senā mantība gadu no gada Vīnkalnos krājas un palēnām tiek atjaunota - notīrīta, salabota, vecā nokalpojusī detaļa aizvietota ar jaunu, un beigu galā ir atkal skaista lieta, kas turpina kalpot jaunam saimniekam kā dizaina vai sadzīves priekšmets. Uldis šo darbu dara ar lielu mīlestību un iedziļināšanos: “Katra lieta, ap to darbojoties, man stāsta seno stāstu - tāds brīnums var notikt, esot dziļā sasaistē ar lietām, kuras patiesi sajūti.”

 Vīnkalnos nu jau ir pamatīgs senlietu krājums, un Uldis labprāt gaida cilvēkus, kuri vēlas nopirkt un ienest savā telpā šo skaisto, sirdi sildošo koka sadzīves priekšmetu, mēbeli, darba rīku vai ko citu.

 Kontakti:

Uldis - +371 20 131 523
FB: Antikvariāta dizains

 Adrese:

Vīnkalni, Beverīnas novads, Kauguru pagasts LV-4224